Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/balas/domeny/buyfans.pl/public_html/buyfans-zend/application/Bootstrap.php on line 60 Warning: array_key_exists(): The first argument should be either a string or an integer in /home/balas/domeny/buyfans.pl/public_html/buyfans-zend/library/Orion/Language.php on line 54 BuyFans - fani, lajki i komentarze Facebook

FAQ

 • Czy pozyskiwanie fanów i komentarzy w systemie BuyFans jest bezpieczne? Czy Facebook może zbanować moje konto?

  Nasi użytkownicy naprawdę odwiedzają Twój profil i czytają posty, które komentują. Nie zmuszamy ich do lajkowania ani pisania komentarzy. Wszystko jest więc naturalne i bezpieczne.

 • Widziałem podobną usługę u konkurencji, kosztowała dużo więcej, czemu?

  Nie mamy dużych marży, bardziej zależy nam szybkim rozwoju systemu i zdobywaniu nowych klientów.

 • Jak dokonać zakupu?

  Zarejestruj konto w serwisie, po czym zaloguj się. Opcja szybkich płatności jest dostępna w panelu Klienta.

 • Czy mogę zakupionych fanów/komentarze podzielić na różne kampanie?

  Oczywiście, w panelu można tworzyć dowolną ilość kampanii.

 • Czy mogę sam ustalić treść komentarzy?

  Tak, w systemie jest dostępna opcja podawania własnych treści komentarzy.

 • Czym różnią się komentarze zwykłe / premium / ustalane?

  W przypadku zwykłych komentarzy, nasi użytkownicy sami wymyślą treść, zazwyczaj jest to jedno zdanie. Oczywiście nie są to treści w stylu "ok", wulgaryzmy i tym podobne rzeczy. Komentarze premium są dużo bardziej rozbudowane, użytkownicy dzielą się przemyśleniami lub dyskutują z innymi jeśli są już jakieś inne komentarze na stronie.

 • Czemu nie możecie zagwarantować tysięcy fanów, tak jak konkurencja?

  Ponieważ nasi użytkownicy to prawdziwi ludzie a nie boty. Wyróżniamy się też tym, że uzytkownicy naszego systemu pochodzą z Polski.

 • Czy mogę tworzyć kampanie dla dowolnych treści na Facebook'u

  Kampanie można utworzyć tylko dla publicznie widocznych treści udostępnianych przez fanpage. Nie jest na przykład możliwe dodanie prywatnego zdjęcia na własnym profilu.

 • Ilu fanów mogę przypisać dla jednego fanpage?

  Bez targetowania według płci, możemy zagwarantować około 500 fanów, na większą ilość będzie trzeba poczekać aż zdobędziemy nowych użytkowników dokonujących polubień. W przypadku targetowania według płci, czas realizacji może się znacznie wydłużyć, gdyż w systemie jest dużo więcej mężczyzn niż kobiet.

 • W jaki sposób tworzyć kampanie?

  Po zalogowaniu klikamy w lewym menu: Kampanie -> Dodaj nową i uzupełniamy dane oraz wybieramy typ kampanii, zaznaczamy opcję AKTYWNA (w przeciwnym wypadku kampania będzie zatrzymana) i klikamy ZAPISZ. Kampania rozpocznie się automatycznie a punkty znikną z konta.

 • Jak działa automat i po co mi on?

  Kampanie automatyczne ustawiamy gdy chcemy mieć wszystko "na autopilocie". Nasz system będzie automatycznie pobierał nowe posty z fanpage i tworzył dla niego kampanie (lajki/komentarze/udostępnienia) według ustawionych wytycznych. Autokampanie wyłączą się automatycznie gdy na koncie braknie punktów.

 • Czy dostanę fakturę VAT na zakupione usługi?

  Po podaniu danych w panelu klienta, domyślnie wystawiamy zbiorczą fakturę na koniec miesiąca i wysyłamy ją na maila jako PDF. Jeśli fakturowana ma być każda płatność oddzielnie, to należy zmienić opcje w swoim panelu Klienta

 • Nie mogę zalogować się na swoje konto, czemu?

  Prawdopodobnie podany został zły email lub/i hasło. Prosimy użyć opcji odzyskiwania hasła.

 • Czym jest 'ocena komentarzy' w panelu kampanii?

  Ocena komentarzy przez Klientów pozwala nam skuteczniej kontrolować jakość komentarzy dodawanych przez naszych użytkowników, co z kolei przekłada się na wyższą jakość świadczonej usługi.

Masz inne pytanie? Skorzystaj z formularza kontaktowego