Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/balas/domeny/buyfans.pl/public_html/buyfans-zend/application/Bootstrap.php on line 60 Warning: array_key_exists(): The first argument should be either a string or an integer in /home/balas/domeny/buyfans.pl/public_html/buyfans-zend/library/Orion/Language.php on line 54 BuyFans - fani, lajki i komentarze Facebook

FAQ - NAJCZĘSTSZE PYTANIA UŻYTKOWNIKÓW

 • Czy pozyskiwanie fanów i komentarzy w systemie BuyFans jest bezpieczne? Czy Facebook może zbanować moje konto?

  Nasi użytkownicy naprawdę odwiedzają Twój profil i czytają posty, które komentują. Nie zmuszamy ich do lajkowania ani pisania komentarzy. Wszystkie działania są więc zupełnie naturalne i bezpieczne dla fanpage.

 • Czy mogę skorzystać z usługi jeśli nie mam fanpage?

  Niestety nie. System nie obsługuje profili prywatnych.

 • Czy się różnią fani od lajków?

  Fani to polubienia fanpage, lajki to polubienia wybranych postów, zdjęć lub filmów na fanpage.

 • Jaki jest bezpieczny przyrost fanów?

  Wszystko zależy od tego czy mamy do czynienia z nowym czy starym fanpage. W przypadku starszych fanpage możemy ustawić przyrost 10-30 dziennie, w przypadku nowych radzimy ustawić 1-2 fanów na dzień i starać się również o pozyskiwanie fanów na inne sposoby (np. Facebook Ads). Algorytmy Facebook'a śledzą nienaturalnie wyglądające przyrosty i często dla nowych Fanpage'y cofają polubienia. Nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić, tak Facebook 'walczy' z pozyskiwaniem fanów.

 • Jak dokonać zakupu?

  Zarejestruj darmowe konto w serwisie i zaloguj się. Opcja szybkich płatności jest dostępna w panelu Klienta. Jeśli masz inny problem z płatnością, skontaktuj się z nami.

 • Czy mogę zakupionych fanów/komentarze podzielić na różne kampanie?

  Oczywiście, w panelu można tworzyć dowolną ilość kampanii.

 • Czy mogę sam ustalić treść komentarzy?

  Tak, w systemie jest dostępna opcja podawania własnych treści komentarzy. Opcja ta nazywa się 'komentarze ustalone'.

 • Czym różnią się komentarze zwykłe / premium / ustalane?

  W przypadku zwykłych komentarzy, nasi użytkownicy sami wymyślą treść, zazwyczaj jest to jedno zdanie. Oczywiście nie są to treści w stylu "ok", wulgaryzmy i tym podobne rzeczy. Komentarze premium są bardziej rozbudowane, użytkownicy dzielą się przemyśleniami lub dyskutują z innymi. Komentarze ustalone to treści jakie poda się w czasie tworzenia kampanii.

 • Czemu nie możecie zagwarantować tysięcy fanów, tak jak konkurencja?

  Nasi użytkownicy to prawdziwi ludzie a nie boty, które można tworzyć w dowolnych ilościach. Wyróżniamy się też tym, że użytkownicy naszego systemu pochodzą z Polski i wykonują prawdziwe akcje (lajki/komentarze/udostępnienia) na fanpage'ach, a nie tylko zwiększają licznik fanów. Od kilku lat Facebook sukcesywnie zmniejsza zasięgi Fanpage'y, które nie mają aktywności, a jedynie fanów. Dzięki usługom serwisu BuyFans zasięgi mogą być skutecznie zwiększane.

 • Czy mogę tworzyć kampanie dla dowolnych treści na Facebook'u

  Kampanie można utworzyć tylko dla publicznie widocznych treści udostępnianych przez fanpage. Nie jest na przykład możliwe dodanie prywatnego zdjęcia na własnym profilu lub utworzenie kampanii dla treści na fanpage, które są prywatne.

 • Ilu fanów mogę przypisać dla jednego fanpage?

  Bez targetowania według płci, możemy zagwarantować około 600 fanów, na większą ilość będzie trzeba poczekać aż zdobędziemy nowych użytkowników dokonujących polubień. W przypadku targetowania według płci, czas realizacji może się znacznie wydłużyć, gdyż w systemie jest dużo więcej mężczyzn niż kobiet.

 • W jaki sposób tworzyć kampanie?

  Po zalogowaniu klikamy w lewym menu: Kampanie -> Dodaj nową i uzupełniamy dane oraz wybieramy typ kampanii, zaznaczamy opcję AKTYWNA (w przeciwnym wypadku kampania będzie zatrzymana) i klikamy ZAPISZ. Kampania rozpocznie się automatycznie a punkty znikną z konta.

 • Jak działa automat i po co mi on?

  Kampanie automatyczne ustawiamy gdy chcemy aby fanpage działał "na autopilocie". System będzie automatycznie pobierał nowe posty z fanpage i tworzył dla nich kampanie (lajki/komentarze/udostępnienia) według ustawionych wytycznych. Autokampanie wyłączą się automatycznie gdy na koncie braknie punktów.

 • Czy dostanę fakturę VAT na zakupione usługi?

  Po podaniu danych w panelu klienta, domyślnie wystawiamy zbiorczą fakturę na koniec miesiąca i wysyłamy ją na maila jako PDF. Jeśli fakturowana ma być każda płatność oddzielnie, to należy zmienić opcje w swoim panelu Klienta

 • Nie mogę zalogować się na swoje konto, czemu?

  Prawdopodobnie podany został zły email lub/i hasło. Prosimy użyć opcji odzyskiwania hasła. Jeśli i to zawiedzie, prosimy o kontakt.

 • Czym jest 'ocena komentarzy' w panelu kampanii?

  Ocena komentarzy przez Klientów pozwala nam skuteczniej kontrolować jakość komentarzy dodawanych przez naszych użytkowników, co z kolei przekłada się na wyższą jakość świadczonej usługi.

 • Interesują mnie usługi, których nie ma w cenniku, pomożecie?

  Nasza firma świadczy kompleksowe usługi marketingowe oraz IT i jesteśmy w stanie sprostać prawie każdemu wyzwaniu. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby a my zajmiemy się resztą.

Masz inne pytanie? Skorzystaj z formularza kontaktowego