FAQ - Najczęstsze pytania użytkowników

Nasi użytkownicy naprawdę odwiedzają Twój profil i czytają posty, które komentują. Nie zmuszamy ich do lajkowania ani pisania komentarzy. Wszystkie działania są więc zupełnie naturalne i bezpieczne dla fanpage.
Od sierpnia 2018r algorytmy Facebook'a nie pokazują części polubień naszych użytkowników lub je cofają (jednocześnie blokując możliwość polubienia). Sytuacja ma różną skalę w zależności od fanpage. Jeśli liczby się nie zgadzają prosimy o kontakt poprzez panel administracyjny po zakończeniu kampanii, wyrównamy braki. Pracujemy nad stałym rozwiązaniem tego problemu.
Niestety nie. System nie obsługuje profili prywatnych.
Fani to polubienia fanpage, lajki to polubienia wybranych postów, zdjęć lub filmów na fanpage.
Wszystko zależy od tego czy mamy do czynienia z nowym czy starym fanpage. W przypadku starszych fanpage możemy ustawić przyrost 10-30 dziennie, w przypadku nowych radzimy ustawić 1-2 fanów na dzień i starać się również o pozyskiwanie fanów na inne sposoby (np. Facebook Ads). Algorytmy Facebook'a śledzą nienaturalnie wyglądające przyrosty i często dla nowych Fanpage'y cofają polubienia. Nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić, tak Facebook 'walczy' z pozyskiwaniem fanów.
Zarejestruj darmowe konto w serwisie i zaloguj się. Opcja szybkich płatności jest dostępna w panelu Klienta. Jeśli masz inny problem z płatnością, skontaktuj się z nami.
Oczywiście, w panelu można tworzyć dowolną ilość kampanii.
Tak, w systemie jest dostępna opcja podawania własnych treści komentarzy. Opcja ta nazywa się 'komentarze ustalone'.
Fani to polubienia fanpage, lajki to polubienia wybranych postów, zdjęć lub filmów na fanpage.
W przypadku zwykłych komentarzy, nasi użytkownicy sami wymyślą treść, zazwyczaj jest to jedno zdanie. Oczywiście nie są to treści w stylu "ok", wulgaryzmy i tym podobne rzeczy. Komentarze premium są bardziej rozbudowane, użytkownicy dzielą się przemyśleniami lub dyskutują z innymi. Komentarze ustalone to treści jakie poda się w czasie tworzenia kampanii.
Nasi użytkownicy to prawdziwi ludzie a nie boty, które można tworzyć w dowolnych ilościach. Wyróżniamy się też tym, że użytkownicy naszego systemu pochodzą z Polski i wykonują prawdziwe akcje (lajki/komentarze/udostępnienia) na fanpage'ach, a nie tylko zwiększają licznik fanów. Od kilku lat Facebook sukcesywnie zmniejsza zasięgi Fanpage'y, które nie mają aktywności, a jedynie fanów. Dzięki usługom serwisu BuyFans zasięgi mogą być skutecznie zwiększane.
Kampanie można utworzyć tylko dla publicznie widocznych treści udostępnianych przez fanpage. Nie jest na przykład możliwe dodanie prywatnego zdjęcia na własnym profilu lub utworzenie kampanii dla treści na fanpage, które są prywatne.
Bez targetowania według płci, możemy zagwarantować około 600 fanów, na większą ilość będzie trzeba poczekać aż zdobędziemy nowych użytkowników dokonujących polubień. W przypadku targetowania według płci, czas realizacji może się znacznie wydłużyć, gdyż w systemie jest dużo więcej mężczyzn niż kobiet.
Po zalogowaniu klikamy w lewym menu: Kampanie -> Dodaj nową i uzupełniamy dane oraz wybieramy typ kampanii, zaznaczamy opcję AKTYWNA (w przeciwnym wypadku kampania będzie zatrzymana) i klikamy ZAPISZ. Kampania rozpocznie się automatycznie a punkty znikną z konta.
Kampanie automatyczne ustawiamy gdy chcemy aby fanpage działał "na autopilocie". System będzie automatycznie pobierał nowe posty z fanpage i tworzył dla nich kampanie (lajki/komentarze/udostępnienia) według ustawionych wytycznych. Autokampanie wyłączą się automatycznie gdy na koncie braknie punktów.
Po podaniu danych firmowych w panelu klienta, wystawiamy na początku miesiąca zbiorczą fakturę w PDF za wszystkie usługi zakupione w miesiącu poprzedzającym i wysyłamy email z powiadomieniem.
Prawdopodobnie podany został zły email lub/i hasło. Prosimy użyć opcji odzyskiwania hasła. Jeśli i to zawiedzie, prosimy o kontakt.
Ocena komentarzy przez Klientów pozwala nam skuteczniej kontrolować jakość komentarzy dodawanych przez naszych użytkowników, co z kolei przekłada się na wyższą jakość świadczonej usługi.
Nasza firma świadczy kompleksowe usługi marketingowe oraz IT i jesteśmy w stanie sprostać prawie każdemu wyzwaniu. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby a my zajmiemy się resztą.

Masz inne pytanie? Skorzystaj z formularza kontaktowego.